معرفی کتاب مدیریتی

معرفی کتاب مدیریتی

بهترین کتاب‌های حوزه‌ مدیریت 

معرفی بهترین کتاب مدیریت کتابهای مدیریتی
کتاب دوازده گام تا تدوین، پیاده سازی کارت امتیازی متوازن و تعیین شاخص های کلیدی عملکرد

Twelve steps model for developing, implementing “Balanced Scorecard” And determining the “Key Performance Indicators”

تالیف و ترجمه

دکتر سیدرضا آقاسیدحسینی / مهندس محمدرضا رضایی قهرمان

کتاب دوازده گام تا تدوین، پیاده سازی کارت امتیازی متوازن و تعیین شاخص های کلیدی عملکرد مهندس محمدرضا رضایی قهرمان دکتر سید رضا آقاسید حسینی

مؤلفین این کتاب بر اساس تجربیات خود در سازمان‌های مختلف در طی سالیان متمادی و اطلاع از کاستی‌ها و نواقص موجود در کتب به تحریر در آمده در این باب و نیز ضعف سیستم آموزشی دانشگاهی در این حیطه ، سعی نموده‌اند تجربیات خود را به شما خواننده محترم انتقال دهند. امیدمان بر آن است که با مطالعه این کتاب، بر معضلات سازمان خود در این حوزه اشراف کامل پیدا نموده و بتوانید آن را به صورت عملی در سازمان و یا موسسه خود جاری و ساری نمایید.

در نگاهی کلی، کتاب‌ “دوازده گام تا تدوین و پیاده‌سازی کارت امتیازی متوازن و تعیین شاخص‌های عملکردی” در شش فصل به تشریح روند اجرا و پیاده‌سازی کارت امتیازی متوازن و تعیین انواع شاخص‌ها ، و به‌کارگیری موفق و مؤثر آن‌ها در یک سازمان استراتژی محور می‌پردازد. این شش فصل عبارت‌اند از:

  • فصل اول: دوازده گام تا پیاده‌سازی یک کارت امتیازی متوازن
  • فصل دوم: مقدمه‌ای بر شاخص‌های عملکردی و انواع آن
  • فصل سوم: سنگ‌های زیربنایی جهت اجرای شاخص‌های کلیدی عملکرد
  • فصل چهارم: توسعه و کاربرد شاخص‌های کلیدی عملکرد: یک مدل دوازده مرحله‌ای
  • فصل پنجم: ابزار کاربردی و منابع کمکی در اختیار تیم شاخص کلیدی عملکرد
  • فصل ششم: چهارچوب‌های طراحی سیستم گزارش‌گیری سنجه‌های عملکردی

ما در فصل اول این کتاب تمامی تلاش خود را نموده‌ایم تا مفاهیم عمیق و پایه‌ای فرایند کارت امتیازی متوازن را با در نظر گرفتن زوایای مختلف آن مورد بررسی قرار دهیم. مفاهیمی که می‌تواند درک خواننده را از کارت امتیازی متوازن تکامل بخشد. در این بخش به اجمال، الگویی را مطرح می‌نماییم که از طریق آن سازمان قادر خواهد بود سیستم ارزیابی عملکرد خود را از طریق کارت امتیازی متوازن، پیاده‌سازی نماید. از‌آنجایی‌که یکی از اهداف اصلی ما در این کتاب بررسی حلقه‌ی مفقوده‌ی کارت امتیازی متوازن، که همان شاخص‌های عملکردی آن بوده است، بر آن شدیم تا اطلاعات تکمیلی و مشاوره‌ای را در همین سایت در اختیار خوانندگان محترم قرار دهیم. مطالعه این قسمت را به مدیران ارشد سازمان‌ها، اعضای تیم‌های شاخص‌های عملکردی، تسهیل‌کنندگان پروژه‌ها و نیز دانشجویان توصیه می‌نماییم.

این کتاب شش بار توسط انتشارات برگا ، تجدید چاپ شده اما در بازار نیست . برای تهیه آن با ما تماس حاصل نفرمایید.


کتاب تاریخچه اندیشه بازاریابی

The History of Marketing Thought

تالیف و ترجمه

دکترسیدرضاآقاسیدحسینی / سیده فاطمه آقاسیدحسینی

 کتاب تاریخچه اندیشه بازاریابی History of Marketing Thought اندیشه بازاریابی

نویسندگان این کتاب بر این باورند که پژوهش تاریخی نقش اساسی در رشته بازاریابی دارد. زیرا پژوهش تاریخی درک ما از بازاریابی گسترش داده و عمیق تر می نماید. بدون آگاهی تاریخی، عملا اهمیت دانش جدید در حوزه بازاریابی قابل ارزیابی نیست. تاریخ اندیشه بازاریابی نیز در جای خود و به خاطر بررسی تلاش‌های پیشینیان بسیار مهم و ارزشمند است.

این کتاب توسط انتشارات آیندگان به چاپ رسیده است.


کتاب تکنیک فروش اسپین  Spin Selling

نویسنده

Neil Rackham

کتاب تکنیک فروش اسپین  Spin Selling نویسنده   Neil Rackham

 آقای ریکهام در دهه هشتاد میلادی در کتاب خود تحت عنوان Spin Selling که به بیان تکنیک اسپین فروش پرداخته است ،  سوالات فروش را مورد بررسی علمی و عملی خود قرارداد است و سوال فروش به چهار دسته کلی تقسیم نموده است. او بیش از ۳۵،۰۰۰ تماس برایفروش را از طریق ۱۰،۰۰۰ فروشنده در ۲۳ کشور جهان طی ۱۲ سال مورد مطالعه قرار داده است.


 

Call Now